Indonésie – Emirates, China Southern – od 10553 Kč
23.8.2013

Indonésie – Emirates, China Southern – od 10553 Kč

O této nabídce

Konečně se začínají objevovat první nabídky leteckých společností pro lety do JV Asie v hlavní cestovní sezoně, tj. prosinec až únor. My jsme si dali to práci a vybrali pro Vás to nejlepší, co je momentálně možné na trhu těchto letenek najít. 🙂

Jakarta – Indonésie:

Stockholm – Jakarta s odletem od 6.9. a návratem do 16.10. za 10553 Kč
Jedná se o atraktivní tarif s odletem a návratem prakticky každý den tohoto období, který Emirates nabízí při příležitosti své expanze ve Skandinávii. Letenky můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Do Stockholmu se můžete přímo na letiště Arlanda dostat nejlépe se společností Norwegian, u které zpáteční letenka z Prahy vyjde přibližně na 2800 Kč.

Druhou možností, jak se dostat levně do Stockholmu je se společnosti Ryanair z Krakowa nebo Wizzair z Katowic. Je třeba počítat s tím, že tyto společnosti létají na druhé letiště Skavsta, odkud zaplatíte ještě přibližně 1450 Kč (zpáteční otevřená jízdenka) za autobus na Arlandu. Za letenky na Skavstu zaplatíte podle data a místa odletu přibližně 500 Kč.

Celková cena letenek se tak může pohybovat okolo 12500 Kč

Praha – Jakarta – Vídeň s odletem od 5.11. a návratem do 25.2. od 14003 Kč

V tomto případě jde o výhodný tarif China Southern, který pravidelně nabízí výhodně letenky do celé JV Asie. Nevýhodou pro někoho budou 2 přestupy a delší doba letu. Letenky můžete rezervovat zde.

Možné termíny:

Odlet:

listopad – skoro celý
prosinec – 2. – 5.
leden – 16., 20., 21., 23.
únor – skoro každý den

Návrat:

listopad – 5. – 20. skoro každý den
prosinec – 9., 31.
leden – 27. – 29.
únor – 1., 13., 17. – 20., 25.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)