Indonésie – Bali z Prahy za 15 230 Kč
3.1.2018

Indonésie - Bali z Prahy

15230

O této nabídce

Přestože se letošní zima zatím nijak extrémně neprojevila, tak se zde určitě najde dostatek jedinců, kteří po očku pošilhávají po zajímavých letenkách do nějaká lákavé destinace v teplých krajinách, kde by se mohli věnovat nejen relaxu na pláži s drinkem v ruce. A právě s takovouto nabídku nyní přichází China Airlines. Cena zpátečních letenek z Prahy na oblíbený indonézský ostrov Bali vychází na 15 230 Kč, což vpravdě není extrémně akční nabídka, z níž byste si měli sednout na zadek. Nicméně vzhledem k pěknému routingu, v jehož rámci na Vás čekají dva rychlé přestupy, shledáváme tuto možnost k výletu v hlavní sezoně do Indonésie za solidní deal. Přičemž vybírat můžete z opravdu dostatečného množství termínů během celé první poloviny letošního kalendářního roku.

Tak si zaleťte za exotikou třeba v termínu od 26. ledna do 9. února >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbavenéhé zavazadla  s limitem 30 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: leden – červen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři


Ubytování

Náklady na ubytování Váš rozpočet během cest po jihovýchodní Asii nezruinují. Ostrov Bali pak není výjimkou. My bychom si za základnu vybrali tento pěkný bungalov v tropické zahradě za 376 Kč/os./noc včetně snídaně. Skvěle hodnocený je i takovýto luxusní čtyřhvězdový hotel za 494 Kč/os./noc. Dalších mnoho nabídek naleznete na oblíbeném Bookingu nebo vyzkoušejte i server Agoda, který se v případě této geografické lokality vyplatí používat více než kterýkoliv jiný. 

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu nejsou po občanech České republiky víza požadována. 

Náhled letenky z Prahy na Bali za 15 230 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)