Indonésie – Bali z Prahy za 14 768 Kč
1.9.2017

Indonésie - Bali z Prahy

O této nabídce

Komu by se chtělo po celé období podzimních plískanic a zimních mrazů zůstávat na rodné hroudě. Jestli už nějaký ten pátek vyhlížíte zajímavé letenky, které Vás na pár týdnů nebo alespoň dní přenesou do míst, kde panuje neustálé teplo a kousek od bungalovu máte krásné písečné pláže s mořem, tak ta chvíle právě přišla. Nizozemské aerolinie KLM nyní nabízejí letenky z Prahy na oblíbený indonézský ostrov Bali za pěkných 14 768 Kč, přičemž k dispozici je hnd několik termínů v listopadu, prosinci a březnu.

Využijte k dovolené třeba i státního svátku a vydeje se do Indonésie  v termínu 13. – 20. 11. za 14 768 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limtiem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: listopad 2017 – březen 2018
  • Termíny:

Ubytování

S položkou ubytování musíte v nákladech samozřejmě taktéž počítat, ale právě v jihovýchodní Asii Váš celkový budget nějka extrémně nezatíží. Mrkněte se na oblbíený Booking nebo zkuste srovnavač služeb Trivago. Občas velmi dobře vychází i nabídka na Agodě, takže si svého favorita můžete porovnat ještě zde.

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu nejsou víza po občanech České republiky vyžadována.

Náhled letneky z Prahy na Bali za 14 768 Kč

Indonésie - Bali z Prahy za 14 768 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)