Indonésie – Bali z Prahy za 12 372 Kč
23.9.2019

Indonésie - Bali z Prahy

12 372

O této nabídce

V nabídce nizozemské letecké společnosti KLM se stále dají najít aktuálně nejlevnější letenky z Prahy na Bali. Zpáteční letenky, do jedné z momentálně nejpopulárnějších destinací, z Prahy vyjdou na 12 372 Kč. Vybírat lze z několika málo termínů v listopadu a prosinci letošního roku. Cestou do Indonésie vás čeká jeden rychlý přestup v Amsterdamu, zatímco během zpáteční cesty dva (v Kuala Lumpur a opět Amsterdamu) – nicméně oba opět velmi svižné. Jedná se o letenky v tarifu „Light“ obsahující pouze příruční zavazadlo. S ním si však na Bali rozhodně vystačíte.

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost:  listopad & prosinec 2019
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Za bydlo na Bali vůbec nemusíte nechat ranec. Bookněte si třeba tyto stylové chatky v Ubudu s parádním hodnocením za 544 Kč/os./noc anebo tento oblíbený Serenity Eco Guesthouse v Canggu za 268 Kč/os./noc. Rozhodně se během celé dovolené nefixujte jen na jedno místo a poznejte ostrov pořádně. Širokou nabídku ubytování nejrůznější stylů hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či Agodě.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 12 372 Kč

Indonésie - Bali z Prahy za 12 372 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)