Indonésie – Bali – China Eastern – 12 829 Kč
16.12.2013

Indonésie – Bali – China Eastern – 12 829 Kč

O této nabídce

Pro pokročilé cestovatele, kteří chtějí letět během března do tepla, tu máme multicity letenku na indonéský ostrov Bali za 12 829 Kč, s odletem z Říma s návratem do Londýna. Příkladem může být odlet 21. března s návratem 28. března. Letenky naleznete v tomto vyhledávači letenek.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v březnu – 1,8,15,17,21,22,24,26,28
  • Návrat v březnu – 2,9,14,16,23,28

Jak se dostat do Říma

Do Říma se dostanete z Prahy se Smartwings, ČSA, Alitalií či Wizzairem. Např. na zmiňované datum s odletem o den dřív vychází Wizzair na cca 700 Kč. Eventuálně z Bratislavy a polských letišť s Wizzairem a Ryanairem.

Jak se dostat z Londýna

Pozor, přiletíte na hlavní letiště Heathrow, pokud pocestujete do ČR či Slovenska nízkonákladově, musíte změnit letiště na Stansted (Easyjet), Luton (Wizzair) či Gatwick (Easyjet).

Ubytování na Bali

Levné a kvalitní ubytování na Bali doporučujeme v tomto hotelu za 350 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bali, denpasar{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)