Indonésie – Bali a Jakarta – 11 491 Kč
19.2.2015

Bali a Jakarta

O této nabídce

Navštívit Bromo, Borobudur či turistické Bali můžete díky kombinaci od Skyteamu. Zpáteční letenku z Říma (FCO) do Bali (DPS) s návratem z Jakarty (CGK) zpět do Říma (FCO) pořídíte za 11 491 Kč. Nesmí chybět samozřejmě ani příkladové datum – 9. června s návratem 7. července. Rezervuj tento příklad >>

Za téměř stejnou cenu lze letět rovněž z Milána (MXP).

  • Rezervace letenky: v tomto vyhledávači (klikněte na Kombinace a zadejte Řím => Denpasar, Jakarta => Řím), u preferencí nezapomeňte zadat SKYTEAM
  • Dostupné termíny: odlety do 30. 6., návraty včetně letních prázdnin,
  • Dostupnost tarifu: do 26. 2. nebo do vyprodání/opravení

[singlepic id=353 w=576 h=432 float=center]

Další příkladové termíny

  • 21. 4. – 8. 5. – Rezervuj >>
  • 24. 5. – 17. 6. – Rezervuj >>
  • 1. 6. – 19. 6. – Rezervuj >>
  • a další… Nemůžete najít termín? Napište si o něj do komentářů, rádi Vám poradíme. 🙂

Ubytování v Indonésii

Indonésie je velmi levná země, za 315 Kč/os/noc včetně snídaně můžete bydlet v tomto pěkném hotelu. Případně si ještě porovnejte hotely přes Agodu či Trivago.

Víza

Nezapomeňte, že do Indonésie jsou potřeba víza. Ty získáte on-arrival po příletu na letiště v Denpasaru. 30 denní turistické vízum vás vyjde na 35 USD.

Jak se dostat do Říma a Milána?

Do Říma létá z Prahy celkem 5 dopravců – Alitalia, ČSA, Smartwings – ty koupíte nejlevněji tady, dále Vueling, Wizzair a Easyjet. Do Milána je konkurence menší, tam létá z Prahy Easyjet a ČSA, dále potom na vedlejší letiště Bergamo Wizzair.

Z Bali do Jakarty

Pokud nepoplujete lodí a pak autem/autobusem či jakýmkoliv jiným dopravním prostředkem, z Bali se dostanete do Jakarty velmi snadno s nízkonákladovkou AirAsia.


guest
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře

[…] jsme psali o zajímavých letenkách do Indonésie. Velmi podobnou kombinací s odletem z Milána Linate (LIN) na Bali (DPS) s návratem […]

Adam

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda když koupím letenku na trase Řím-Amsterdam-Bali a je pro mě výhodnější vynechat Řím a začít cestu až v Amsterdamu, zda se tím nic nestane?
Děkuji

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Adame,

velmi dobrý dotaz – letenku musíš proletět komplet celou, pokud vynecháš jakýkoliv let, další lety automaticky propadají, takže musíš nastoupit v Římě/Miláně.

Jirka

Caissy

Dobrý den,
mám na Vás dotaz ohledně provedení platby – rozhodli jsme se pro termín 11.06.-7.07. a když chceme provést platbu, u 2 letů nám to hlásí, že nemůžeme provést výběr sedadel (u dalších 3 ano a výběr sedadel poměrně veliký). Tímto bych se chtěla zeptat, zda jsou letadla plná a tím pádem nabídka neaktuální, nebo jen není možnost výběru míst a jsou přiřazena automaticky?

Děkuji moc za odpověď 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Caissy,
některé aerolinky nepovolují výběr sedadel – proto si sedadla nemůžeš dopředu vybrat a vybereš si je tedy až při check-inu na letišti. Nabídka aktuální je, pokud by nebyla, nedovolilo by ti to rezervovat. 😉

Jirka

Jana

Dobrý den,
mohli bychom poprosit o pomoc, máme pevný termín 15.5 – 8.6. a nedaří se nám najít.
Děkujeme

Jan Mokrý

Dobrý den, snažil jsem se najít termín cca 29.6. – 8.7. (pro odlet z Říma) a 1.9. – 8.9. (pro návrat) všechny ceny jsou přes 20 000,-. Hledám špatně ? nebo opravdu nic v lepší cenové relaci není? Děkuji.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Honzo,

je to nepatrně dražší, aleje to pod 20 000 Kč. 26. 6. Řím => Bali, 8. 9. Jakarta => Řím za 14 008 Kč/os. takto: http://goo.gl/JNbDNs (chvilku trvá načtení, takže vydrž 🙂 Přes léto je to hodně dobrá cena, k těm 11 000 Kč se už v okolí 29.6. odlet nedostaneme.

Jirka

Šlosarčíková Evis

Dobrý den,mohu se zeptat na případné odlety v září?Děkuji Evis

Ahoj Evis,

14874 Kč/os. 10. 9. – 25. 9. http://goo.gl/KNdlkm

Levněji to v září ani o letních prázdninách nelze.

Jirka

Šlosarčíková Evis

Děkuju moc!A náhodou lety do Medanu na Sumatře,nebo na Sumatru nevíte?ještě jsem si nevšimla,že by se na Vašich stránkách objevila..Potřebujeme se v září dostat na Sumatru,co možná nejlevněji,tak zvažujeme všechny možnosti.Děkuju moc!

Ahoj Evis,

tohle bych letěl do Kuala Lumpur a potom z Kualy s Airasia za pár šlupek do Medanu. 😉 Vysloveně čekat na letenku na Sumatru není dobré, páč vysoce pravděpodobně nepřijde. 😉

Jirka

Šlosarčíková Evis

Ju,tak děkuju moc za radu!Určitě to probereme a necháme si poradit!tak pěkný den!evča

Tony

Ahoj, nenašlo by se prosím něco na srpen? 🙂 Nebo spíš, je možné, že se ještě časem něco na srpen objeví? díky

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Na letní prázdniny to vychází o 3500 Kč dráž (tj. 14995 Kč), jinak se jedná o hlavní letní období, kdy je obrovská poptávka, takže si nemyslíme, že by se něco pod 17 000 Kč do Indonésie objevilo.

Pořád ale existuje 5% šance na nějakou tu chybku, která může zahrnout i letní prázdniny. 😉

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)