Indie z Vídně přímým letem za 9 981 Kč
10.5.2018

Indie z Vídně přímým letem

9981

O této nabídce

Využijte aktuální nabídku společnosti Air India a zaleťte si do Indie. Z leteckého přístavu ve Vídni jsou k mání přímé lety do Dillí za zajímavou cenu – 9 981 Kč. Hlavní výhodou je přímé spojení bez nutnosti přestupovat (v Amsterdamu, Kyjevě či Istanbulu – jak bývá většinou při letech do Indie zvykem) a také hned dvojice zapsaných zavazadel o celkové hmotnosti 46 kg. Dostupných je několik termínů na přelomu jara a léta, ale počítejte s tím, že na Indickém subkontinentu bude tou dobou panovat již velmi teplé klima s vysokými teplotami.

Během týdne či deseti dní stihnete navštívit chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí i ikonický Tádž Mahal v Ágře. Pokud však nejste milovníci velkého tepla, tak se raději vydejte na sever do indického Himálaje a podnikněte tam některý parádních treků.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazdel á 23 kg/ks + klasický příručák
  • Dostupnost: květen – červenec 2018
  • Termíny: v našem kalendáři

Ubytování

Za ubytko v Indii obecně ranec neutratíte, tedy alespoň za předpokladu, že nebudete vyhledávat luxusní hotelové resorty. Přímo v Dillí bychom si vybrali tuto pohodovou tříhvězdu za 344 Kč/os./noc anebo takovýto skvěle hodnocený hotel za 328 Kč/os./noc. Další možnosti na vás čekají na osvědčeném Bookingu nebo využijte platformu Trivago.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. .

Náhled letenky z Vídně do Dillí za 9 981 Kč

Indie z Vídně přímým letem za 9 981 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)