Indie z Prahy za 9 409 Kč
4.4.2018

Indie z Prahy

9409

O této nabídce

Druhá největší indická letecká společnost Jet Airways si ve spolupráci s nizozemskou KLM připravila pro cestovatele atraktivní letenky z Prahy do Dillí. Zajímavé jsou zejména díky ceně, která klesla pod hranici 10 tisíc Kč – za zpáteční letenky zaplatíte 9 995 Kč, množství termínů až do konce kalendářního roku a rychlými přestupy v Amsterdamu. Jestliže byste plánovali výlet do Indie již na přelomu května a června, tak se nabízí i alternativní možnost letět s ukrajinskými aerolinkami za 9 409 Kč.

Vybírali bychom spíše z jarních či podzimních termínů, které budou pro cestování po Indii a poznávání tamějších památek daleko příhodnější než letní prázdniny. V létě totiž teploty vystoupají až ke 40 °C a takovýchto hicech se téměř rozpustíte než dojedete ke chrámům v Órčche či do posvátného města Váránasí. Pokud přeci jen preferujete vyrazit do Indie během léta, tak bychom spíše doporučovali nabrat z Dillí severní kurs směr Himálaj do států Džammú a Kašmír či Himáčalpradéš, kde objevíte trochu zapomenutý kout tohoto majestátního pohoří. Vydejte se do oblasti Ladakhu ležícího mezi úchvatnými vrcholky Himaláje a pohoří Karákoram. Zde opravdu nenarazíte na davy turistů, naopak na vás čeká úchvatná panenská příroda. Ne nadarmo se oblasti přezdívá „Nový Tibet“. V okolí Lehu je hned několik trekových tras a zdolat můžete třeba šestitisícovku Stok Kangri. Kombinace letů z Prahy do Dillí a následně do Lehu pořídíte za 13 336 Kč.

Lákají-li vás spíše pláže a koupací dovolená, tak z Dillí pokračujte do východní části Bengálského zálivu na souostroví Andamany. Z geografického pohledu má daleko blíže k břehům Myanmaru než těm indickým. Těšit se můžete na nekonečně dlouhé pláže s bílým pískem a průzračné vody okolního oceánu. Andamany jsou skvělou destinací pro milovníky potápění a šnorchlování. Dejte si však pozor na plánování dovolené, od května do července přináší monzun silný vítr a přeháňky. Zpáteční letenky z Prahy přes Dillí na Andamany vás vyjdou na 13 561 Kč.

  • Rezervujte:
  • Zavazadla: 
    • ​​​​​​​Praha – Dillí: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
    • Dillí – Port Blair: 1 ks odbavené zavazadla á 15 kg + klasický příručák (7 kg)
    • Dillí – Leh: 1 ks odbaveného zavazadla á 15 kg + klasický příručák (7 kg)
  • Dostupnost: duben – prosinec 2018
  • Termíny:

Ubytování

Za ubytovací služby v Indii majlant jako cestovatelé utratit rozhodně nemusíte. Přímo v Dillí bychom po celodenní cestě nalezli pohodové zázemí v tomto apartmánu za 474 Kč /os./noc anebo složte hlavu v této solidní tříhvězdě za 790 Kč/os./noc. Pokud se rozhodnete využít přískoku na Andamany a zpestřit si tak celou dovolenou, tak přímo v Port Blair dejte šanci tomuto prima apartmánu za 474 Kč/os./noc včetně snídaně. Další množství nabídek bydel po celé Indii hledejte na osvědčeném Bookingu.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. Pokud se vydáte i na Andamany, tak na letišti v Port Blair je třeba vyřídit povolení vymezující možnosti vašeho pohybu na souostroví. To se však vydává zdarma.

Zamíříte-li do oblasti okolo Lehu v indickém Himaláji, tak budete taktéž potřebovat speciální povolení.

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 9 409 Kč

Indie z Prahy za 9 409 Kč

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 9 995 Kč

Indie z Prahy za 9 409 Kč

Náhled letenky z Dillí do Port Blairu za 3566 Kč

Indie z Prahy za 9 409 Kč

Náhled letenky z Dillí do Lehu za 3 341 Kč

 

Indie z Prahy za 9 409 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)