Indie + Thajsko z Prahy za 14 912 Kč
31.12.2017

Indie + Thajsko z Prahy

14912

O této nabídce

Pro dobrudružné cestovatele tu máme ještě před koncem kalendářního roku zajímavou výzvu. Společnost Air India nabízí multi-city letenky z dánské Kodaně do druhého největšího města v Indii – Dillí a následně pokračování do oblíbeného Thajska za 12 276 Kč. To je vcelku výzva, když během 2 či 3 týdnů můžete poznat hned několik turisticky exponovaných míst ve dvou zemích. Pokud k těmto letenkám ještě připočteme přískok z Prahy do Kodaně, který s Norweigenem pořídíte ca za 2 tisíce Kč, tak se jedná o opravdu pěkně poskládaný itinerář vyzývají k výletu do Asie.

Vydejte se za dobrodrůžem třeba v termínu od 26. června do 14. července, kdy Vás celkové combo z Prahy včetně odbavených zavazadel vyjde na 14 912 Kč! A pokud byste to zvládli jen s příručákem, tak si ještě osm stovek můžete odečíst!

  • Rezervujte: 
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: téměř celý kalendářní rok 2018
  • Platnost tarifu: do 31. prosince (plaťte tedy kartou, aby se letenky stihly vystavit)
  • Termíny:

Ubytování

Nejširší nabídku ubytování hledejte na oblíbeném Bookingu. V jihovýchodní Asii bychom alternativně zabrousili i na stránky vyhledávače Agoda. Na první noc po příletu do Dillí si zkuste zapykat tento skvěle hodnocený jednoduchý hotel za 317 Kč/os./noc. Určitě nebude od věci si stejně zarezervovat noc na první noc v Bangkoku, a to třeba v tomto pohodovém poshtelu přímo v centru města za 392 Kč/os./noc. Nezapomeňte, že pokud nebudete chtít během zpáteční cesty strávit po noci na letišti v Dillí také noc v Kodani, tak byste si měli booknout ubytko na jednu noc i v dánské metropoli. A jelikož Dánsko již cenově není srovnatelné s jihovýchodní Asií, tak bychom zvládli i společnou koupelnu v tomto prima hostelu za 875 Kč/os./noc.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte  na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. Pro následný přesun do Thajska žádná víza nebudete potřebovat.

Náhled letenky z Kodaně do Dillí a Bangkoku za 12 276 Kč

Indie + Thajsko z Prahy za 14 912 Kč

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 2 636 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)