Indie + Nepál z Prahy za 12 386 Kč
12.4.2018

Indie + Nepál z Prahy

12386

O této nabídce

Ukrajinské aerolinky v aktuálně probíhající akci nabízejí ještě levnější letenky do indického Dillí než vás informovali před týdnem. Za zpáteční letenky z Prahy zaplatíte pouhých 8 446 Kč, a to je panečku paráda. Akce se vztahuje na termíny během května a června, kdy bude v severní části Indického subkontinentu pořádné teplo, ale to nám nemusí příliš vadit, neboť samotné Dillí rozhodně cílem nebude. Tím bude pohádková horská krajina Nepálu. Z Dillí totiž využijeme přískoku operovaného společností Air India a za necelého čtyři tisícovky přeletíme do Káthmándú. Celý itinerář tak z Prahy vyjde na skvělých 12 386 Kč. Přičemž je jen na vás, zda-li vezmete návštěvu Indie jen jako rychlou přestupní stanici a zamíříte vstříc nádherným trekům kolem himálajských osmitisícovek anebo se zdržíte déle a vydáte se vstříc turistickému magnetu v podobě Tádž Mahálu či svatému městu Váránasí. Odtud už se pak přímo nabízí cestovat do Nepálu pozemní cestou. Přes rodiště Siddhárty Gautama aka Buddhy v Lumbiní až do národního parku Chitwan, kde potkáte slony, nosorožce i tygry. Z Káthmándú si pak zpátky do Dillí koupíte jednosměrnou letenku.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla: 
  • ​​​​​​​Praha – Dillí: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg (tj. 46 kg) + klasický příručák
  • Dillí – Káthmándú: 1 ks odbaveného zavazadla á 20 kg + klasický příručák
 • Dostupnost: květen a červen 2018
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 29. 5. za 12 386 Kč
   • ​​​​​​​Praha – Dillí -> 11. – 29. 5. za 8 446 Kč
   • Dillí – Káthmándú -> 18. – 28. 5. za 3 940 Kč
  • ​​​​​​​1. – 19. 6. za 12 386 Kč
   • ​​​​​​​Praha – Dillí -> 1. – 19. 6. za 8 446 Kč
   • Dillí – Káthmándú -> 2. – 12. 6. za 3 940 Kč

Ubytování

Po příletu do indického Dillí bychom nalezli zázemí v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu za 706 Kč /os./noc se snídaní v ceně anebo bychom si vybrali takovýto skromnější, ale skvěle hodnocený apartmán za 470 Kč/os./noc. Zatímco během pobytu v Káthmándú za svou základnu určitě zvolte turistickou čtvrť Thamel, kde v případě nutnosti seženete i vybavení do hor za velmi příjemné ceny. Parádní zázemí vám poskytne třeba tato parádní tříhvězda za 423 Kč/os./noc anebo tento easy ecohotel za 324 Kč/os./noc, kdy samozřejmostí je opět snídaně v ceně. Další nabídky bydel v Indii i Nepálu hledejte na osvědčeném Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Taktéž při cestě do Nepálu se na české občany vztahuje vízová povinnost. Potřebné razítko do pasu si však jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 8 446 Kč

Náhled letenky z Dillí do Káthmándú za 3 940 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)