Indie, Nepál a JV Asie z Prahy a návratem do Vídně od 10 883 Kč
23.10.2018

Indie, Nepál a JV Asie z Prahy a návratem do Vídně

10883

O této nabídce

Nezapomínejme, že v rezervačních systémech letecké společnosti Oman Air se stále nacházejí atraktivní letenky do několika destinací v jihovýchodní Asii, Indii či do Nepálu. Zajímavé kombinace pořídíme při odletech z Prahy a návratu do nedaleké a dobře dostupné Vídně. Cestou vás čekají dva přestupy v obou dvou směrech, jeden vždy na území Německa a druhý v ománském hlavní městě Muscatu. Právě tam si lze za drobný příplatek naplánovat i několikadenní stopover a celý výlet si tak zajímavě okořenit poznáním další ne tolik profláklé destinace. V rámci tohoto tarifu se nemusíte uskromňovat ani v otázce zavazadel, neboť ten obsahuje hned 2 zapsané kusy s celkovým limitem 30 kg.

Vydat se tak můžete třeba za poznáním do Indie s double open jaw letenkami, kdy se z Prahy vydáte do Bombaje, abyste se navraceli z Dillí do Vídně za 10 883 Kč. Velmi pěkně pak vychází i jarní Nepál s letenkami za 11 676 Kč. 

Ubytování

Ať již vaše cesty povedou kamkoliv, tak se při hledání pěkného bydla můžete spolehnout na osvědčenýHotels.com či klasický Booking. V jihovýchodní Asii bude dobrým pomocníkem i Agoda.

Víza

Z výše uvedených destinací budete potřebovat víza k návštěvě Nepálu a Indie. V případě Nepálu si potřebné razítko do pasu jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

případě Indie bude nezbytné zařízení elektronické registrace Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Pokud si naplánujete i stopover v Ománu (budete chtít opustit letiště), tak i zde budete potřebovat vízum. To pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce.  Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat variantu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Náhled letenky z Prahy do Bombaje a návratem z Dillí do Vídně za 10 883 Kč

Indie, Nepál a JV Asie z Prahy a návratem do Vídně od 10 883 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)