Indie: Kochi z Mnichova za 10 896 Kč
14.12.2017

Indie: Kochi z Mnichova

10986

O této nabídce

Vydejte se poznat druhou nejlidnatější zemi světa Indii a zároveň se vyhněte těm nejzalidněnějším městům jako jsou Nové Dillí a Bombaj. Současná nabídka Saudi Airlines totiž vybízí k výletu do hlavního centra státu Kerala – města Kochi (s půl milionem obyvatel se jedná až o 75. v pořadí v rámci vlastní země). Z bavorského Mnichova se na jih poloostrova Přední Indie dostanete za 10 986 Kč. K dispozici je mnoho termínů od ledna do května příštího kalendářního roku. Cestou Vás čekají stopovery na území Saúdské Arábie –  v Rijádu resp. Džiddě. Vízová politika saúdskoarabského království však k turistům moc přívětivá není, a tak budete muset přečkat zastávku v útrobách letištní haly.

Tak si zaleťte do jižní Indie k oceánu třeba v termínu od 5. do 14. února za 10 986 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel s limity á 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: leden – květen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Ubytko v Indii seženete za relativně příjemný peníz. Mrkněte třeba na tento jednoduchý homestay za 136 Kč/os./noc. více náročného turistu by mohl uspokojit tento dvouhvězdový hotel ležící téměř na pláži za 508 Kč/os./noc. Další nabídku ubytka naleznete na stránkách Bookingu nebo srovnavače služeb Trivago.

Víza

Pokud vaše cesta do Indie bdue mít turistický charakter a Váš pobyt nepřekročí 60 dní, tak si vystačíte s elektronickou registrací. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumnění, zda jste úspěšně vízum získali.

Počasí

Nejvhodnější dobou k návštěvě bude leden či únor (hlavní turistická sezona zde trvá od srpna do února) s teplotami vzduchu pohybujícími se lehce pod hranicí 30°C. Zatímco v březnu a dubnu zde panuje drsné léto a teploty stoupají k 35°C – to pak vrcholí domácí turistická sezona. Zdejší břehy omývá Arabské moře, tedy severozápadní část Indického oceánu, a na koupačku to bude zcela určitě. Teploty vody zde v hlavní sezoně dosahují téměř hranice 30°C! 


Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenek z Mnichova do Kochi za 10 986 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)