Indie – Dillí z Prahy za 8 994 Kč
19.12.2018

Indie - Dillí z Prahy

8 994

O této nabídce

Opakování je matka moudrosti, a tak není od věci připomenout si zajímavý tarif Ukraine Airlines na lince z Prahy do indického Dillí. Zpáteční letenky pořídíte za solidních 8 994 Kč a pobrat s sebou můžete, co doma najdete neb v základní ceně máte hned 2 ks odbavených zavazadel. Cestou do Indie vás čeká pohodový přestup v Kyjevě, zatímco při zpáteční cestě visí v itineráři stopover skutečně dlouhý. To však nemusí být zcela na škodu, neboť takovou prohlídku ukrajinské metropole a nejzajímavějších památek určitě leckdo ocení.

Jestliže vám poleze krkem středoevropská zima, tak se za indickým dobrodružstvím vydejte během února či března – tedy v období, které je považováno za vůbec nejvhodnější k návštěvě, neboť ještě nebudou panovat šílená vedra. Letenky však můžete využít i jako puzzlík do skládačky k výletu do indického Himaláje. V tom případě bychom vybírali spíše termíny v květnu i červnu, a pak pořídili přískoky do Lehu se SpiceJetem či Air India. Ceny zpáteček z Dillí se pohybují kolem 4 tisíc Kč.

Ubytování

Náklady na bydlo v Indii nebudou nikterak vysoké. Po příletu do Dillí se ubytujte v tomto velmi oblíbeném tříhvězdovém hotelu za 374 Kč/os./noc. anebo si bookněte tuto slušnou tříhvězdu v centru města za 236 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další možnosti bydla v Dillí i jinde v Indii naleznete klasicky na Bookingu či Hotels.com.

 

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 8 994 Kč

Indie - Dillí z Prahy za 8 994 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)