Indie – Dillí z Prahy s odbavenými zavazadly za 10 506 Kč
9.11.2019

Indie – Dillí z Prahy s odbavenými zavazadly

10 506

O této nabídce

Po delší době vypustila italská národní aerolinka Alitalia do éteru pěknou akci do severní Indie okolo deseti tisíc. Pohodlně z Prahy do Dillí si můžete zaletět s jedním krátkým přestupem v Římě a k tomu si vzít až dvě odbavené zavazadla. Rezervujte příkladový termín Indie – Dillí z Prahy 28. 1 – 11. 2. za 10 506 Kč.

Až poprvé uvidíte bílé stěny půvabného Tádž Mahalu zrcadlící se na hladině okolních jezírek, ať už s kýčem hraničí sebevíc, zamilujete se. Přesto jsou jen malou perlou rozlehlé a různorodé Indie. Tak otevřete svá srdce bohatství i chudobě, pestrým barvám i špíně. Indie je zkrátka plná kontrastů a odlišností, tak ji tak i přijměte. Vydejte se po Zlatém trojúhelníku za nejslavnějšími skvosty, za městem Džajpur celým natřeným narůžovo, na hřbetech slonů vystoupejte k pevnosti Ambér. Navštivte i místa méně známá, jako modrý Džódpur na okraji Thárské pouště, přičichněte k vůni tržiště v Puškaru, kochejte se barvami jeho korálků a sárí.

Ubytování

Po příletu do Dillí bychom se ubytovali v jednoduchém levném hotelu Krishna Deluxe za 398 Kč / os. / noc nebo v 3* hotelu City Star za 581 Kč / os. / noc.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Náhled letenky Indie – Dillí z Prahy za 10 506 Kč

Indie – Dillí z Prahy s odbavenými zavazadly za 10 506 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)