Indie – Dillí z Prahy od 9 427 Kč
12.3.2019

Indie - Dillí z Prahy

od 9 427

O této nabídce

Poměrně sympatické možnosti se nyní nabízejí cestovatelům prahnoucím po dobrodružství na poloostrově Přední Indie. Na trase z Prahy do druhého největšího města celé Indie – Dillí si můžete vybírat hned ze dvou zajímavých spojení. Letenky v případě první a finančně atraktivnější variantě zakoupíte u ukrajinských aerolinek – zpáteční letenka vás vyjde na 9 427 Kč. Cestou vás čeká jeden relativně rychlý a jeden průměrný přestup v Kyjevě. Zatímco druhá možnost cílí zejména na ty, kteří si během cesty potrpí na určitý standard. Pokud se řadíte právě do této skupiny cestovatelů, tak vás budou spíše zajímat letenky nabízené společností Qatar Airways. Zpáteční letenky s rychlými přestupy v Dauhá pořídíte u „Qéček“ 10 998 Kč a vybírat si přitom můžete z nepřeberného množství termínů v našem kalendáři.

Během pobytu v Indii byste určitě měli stihnete navštívit chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí i ikonický Tádž Mahal v Ágře. Pokud však nejste milovníci velkého tepla, tak se raději vydejte na sever do indického Himálaje a podnikněte tam některý parádních treků. Ceny přískoků do Lehu se SpiceJetem či Air India  začínají již na dvou tisícovkách.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • Ukraine: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + příručák
  • Qatar: 1 ks odbaveného á 30 kg + příručák
 • Dostupnost:
  • Ukraine: duben – červen 2019
  • Qatar: duben – září 2019
 • Termíny:

Ubytování

V Dillí i jinde po Indii seženete ubytko poměrně lacině. Abyste se na tzv. trochu rozkoukali, tak pro první noc si bookněte bydlo přímo někde ve městě. My bychom si vybrali třeba tento  oblíbený tříhvězdový hotel u vlakového nádraží za 387 Kč/os./noc anebo takovouto pěknou tříhvězdu nabízející zdarma transfer z letiště za totožných 387 Kč/os./noc. Další nabídku bydla seženete tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Náhled letenky z Prahy do Dillí s Ukraine za 9 427 Kč

Indie - Dillí z Prahy od 9 427 Kč

Náhled letenky z Prahy do Dillí s Qatarci za 10 998 Kč

Indie - Dillí z Prahy od 9 427 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)