Indie – Dillí z Prahy a Budapešti od 6 954 Kč
2.10.2018

Indie - Dillí z Prahy a Budapešti

CZK

O této nabídce

Kdo by rád zamířil na výlet do Indie a chce pořídit letenky za tu nejnižší cenu, tak by se určitě měl podívat na nabídku ukrajinských aerolinek. Ty nabízející zpáteční letenky z Prahy i Budapešti za opravdu velmi zajímavé ceny, přičemž základní tarify obsahují hned dvě zapsaná zavazadla s limitem 23 kg. Jedinou nevýhodou těchto letenek je nutný delší stopover v Kyjevě během zpáteční cesty – tomu se nevyhnete ani v jedné z variant. Co však bude pro někoho překážkou, může jiný cestovatel ocenit a užít si ještě návštěvu Kyjeva. Dostupných je opravdu mnoho termínů. Z Budapešti  je v rámci nejlevnějšího tarifu možné letět od října do března, zatímco z Prahy od ledna do června. Za nejlepší období k návštěvě severní Indie a okolí Dillí se přitom považuje druhý a třetí kalendářní měsíc (kdy na vás nebudou ještě čekat velká vedra), kde mají průnik obě dvě akce…

Nejlevnější ceny letenek do Dillí seženete přímo na stránkách aerolinky – z Budapešti za 6 954 Kč a z Prahy za 8 299 Kč. Samozřejmě však můžete vybírat i z termínů v našich kalendářích. Tak neváhejte a vydejte se navštívit chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí, anebo zamiřte k ikonickému Tádž Mahalu v Ágře.

Ubytování

V Indii za ubytovací služby ranec peněz rozhodně nechat nemusíte. Mrkněte se na osvědčený Hotels.com či Booking. Případně se nechte inspirovat našimi tipy, kdy bychom si přímo v Dillí vybrali tento tříhvězdový City Star hotel za 533 Kč/os/noc včetně snídaně nebo tento jednoduchý  hotýlek s prima hodnocením za 378 Kč/os./noc.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. 

Náhled letenky z Budapešti do Dillí za 6 954 Kč

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 8 299 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)