Indie – Dillí z Budapešti za 8 705 Kč
8.6.2018

Indie - Dillí z Budapešti

8705

O této nabídce

Jak jsme již zvyklí, tak zajímavě oceněné letenky do Indie nabízí tradičně ukrajinské aerolinky. Dnes se v jejich rezervačním systému objevily zpáteční letenky z Budapešti do Dillí za pěkných 8 705 Kč. Ty jsou vhodné zejména pro cestovatele, kteří nelpí na nejrychlejším spojení do cílové destinace. Lehkým hendikepem těchto letenek bude dlouhý stopover v Kyjevě během zpáteční cesty do střední Evropy. Co však bude pro jednoho překážkou, může druhý ocenit a užít si ještě návštěvu Kyjeva. K dispozici je vcelku dostatek termínů od ledna do března, přičemž zejména přelom druhého a třetího měsíce  kalendářního roku je pro návštěvu Dillí a jeho okolí ideální volbou, kdy na vás v tomto období ještě nebudou čekat velká vedra.

Tak se vydejte navštívit chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí i ikonický Tádž Mahal v Ágře třeba v termínu od 22. února do 8. března >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg (46 kg total) + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – březen 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

V Indii za ubytovací služby ranec peněz rozhodně nechat nemusíte. Mrkněte se na osvědčený Booking či srovnavač cen služeb Trivago. Případně se inspirujte našimi tipy v podobě této pohodové tříhvězdy za 291 Kč/os./noc anebo tohoto sympatického hostelu za 431 Kč/os./noc včetně snídaně.  Vzhledem k tomu, že vás na zpáteční cestě čeká dlouhá zastávka v ukrajinském Kyjevě, tak bude třeba najít i ubytko zde. My bychom si vybrali tento tříhvězdový aparthotel za 582 Kč/os./noc.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. .

Náhled letenky z Budapešti do Dillí za 8 705 Kč

Indie - Dillí z Budapešti za 8 705 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)