Indie – Dillí z Budapešti za 8 705 Kč
8.6.2018

Indie - Dillí z Budapešti

8705

O této nabídce

Jak jsme již zvyklí, tak zajímavě oceněné letenky do Indie nabízí tradičně ukrajinské aerolinky. Dnes se v jejich rezervačním systému objevily zpáteční letenky z Budapešti do Dillí za pěkných 8 705 Kč. Ty jsou vhodné zejména pro cestovatele, kteří nelpí na nejrychlejším spojení do cílové destinace. Lehkým hendikepem těchto letenek bude dlouhý stopover v Kyjevě během zpáteční cesty do střední Evropy. Co však bude pro jednoho překážkou, může druhý ocenit a užít si ještě návštěvu Kyjeva. K dispozici je vcelku dostatek termínů od ledna do března, přičemž zejména přelom druhého a třetího měsíce  kalendářního roku je pro návštěvu Dillí a jeho okolí ideální volbou, kdy na vás v tomto období ještě nebudou čekat velká vedra.

Tak se vydejte navštívit chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí i ikonický Tádž Mahal v Ágře třeba v termínu od 22. února do 8. března >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg (46 kg total) + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – březen 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

V Indii za ubytovací služby ranec peněz rozhodně nechat nemusíte. Mrkněte se na osvědčený Booking či srovnavač cen služeb Trivago. Případně se inspirujte našimi tipy v podobě této pohodové tříhvězdy za 291 Kč/os./noc anebo tohoto sympatického hostelu za 431 Kč/os./noc včetně snídaně.  Vzhledem k tomu, že vás na zpáteční cestě čeká dlouhá zastávka v ukrajinském Kyjevě, tak bude třeba najít i ubytko zde. My bychom si vybrali tento tříhvězdový aparthotel za 582 Kč/os./noc.

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. .

Náhled letenky z Budapešti do Dillí za 8 705 Kč

Indie - Dillí z Budapešti za 8 705 Kč

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Jak jsme si již zvykli – možná vy jste si zvykli. Na Ukrajinské aerolinie budete těžko, přetěžko někoho lanařit. Kyjev je podobně atraktivní jako Caracas. Ukrajina není země, ke které by jsme měli obdivně vzhlížet. Tak, zase nic, viďte fištróni:-) Kdyby jste náhodou zase neznali význam slova fištrón (minule jste nevěděli, co je to hejl), tak si to můžete vyhledat.

Jan

Bože….
Váš komentář je úplně mimo. Pokud Vás to nezajímá, tak ty nabídky nesledujte… Mně například možnost stopoveru v Kyjevě nepřijde vůbec špatná.

vik.tor

je tu někdo, kdo by se nechtěl podívat do Caracasu???

Aleš

…možná bych se tam bál, Venezuela nepatří mezi ty nejbezpečnější.. ale rozhodně tam chci!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)