Indie – Dillí – Saudi Airlines – 8 989 Kč
7.4.2013

Indie – Dillí – Saudi Airlines – 8 989 Kč

O této nabídce

Přestože se letenky během Vánoc a Nového roku drží obvykle dost vysoko, Saudi Airlines přináší levný tarif, díky kterému se můžete vydat na oslavu Silvestra do Indie. Zpáteční letenku z Milána na data 25. prosince – 3. ledna pořídíte za 8 989 Kč a naleznete ji v našem vyhledávači. Termíny jsou dostupné od konce prosince do konce ledna.

Nejlevnější hotely přes Silvestra vychází v Dillí od 143 Kč/os/noc, my doporučujeme tento hotel v dobrém poměru cena/výkon včetně snídaně kousek od hlavního vlakového nádraží.

Jak se dostat do Milána?

Na hlavní milánské letiště létá z Prahy Airone, Easyjet a ČSA, pokud vám nevadí přesun z vedlejšího letiště můžete využít služeb Wizzairu, který obsluhuje letiště Bergamo, případně můžete letět do Bergama s Ryanairem z Bratislavy.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dilli, India{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)