Indie – Dílí z Prahy od 8 426 Kč
23.11.2018

Indie - Dílí z Prahy

od 8 426

O této nabídce

 

Tak první akce na „Black Friday“ a hned se vydáváme k Indickému oceánu.  Letenky do indického Dílí z Prahy si můžete nyní pořídit za 8 426 Kč. V ceně jsou již dvě odbavená zavazadla, takže pokud neplánujete něco pašovat, tak vám určitě budou bohatě stačit. Při cestě zpět je sice trošku delší stopover v Kyjevě, ale na druhou stranu, je to velice dobrá příležitost podívat se na pár hodin do této krásné ukrajinské metropole.
Během týdne či deseti dní stihnete navštívit v Indii chrámy v Órčche, posvátné město hinduistů i budhistů Váránasí, i ikonický Tádž Mahal v Ágře. Pokud však nejste milovníci velkého tepla, tak se raději vydejte na sever do indického Himálaje a podnikněte tam některý parádních treků.
Super termín vychází například od 24. 1. – 8. 2. Tento termín rezervujte zde >>
  • Rezervujte: přímo přesweb aerolinkynebo přes náš kalendář
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla do 7 kg
  • Dostupnost: leden – květen 2019
  • TIP: v našem kalendáři si můžete vybrat termín, který si pak zarezervujete na webu aerolinky. V kalendáři je totiž cena o pár stovek dražší.

Ubytování

V Indii za ubytovací služby ranec peněz rozhodně nechat nemusíte. Mrkněte se na osvědčený Hotels.comBooking či srovnavač cen služeb Trivago. Případně se inspirujte našimi tipy v podobě hotelu Surya International, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 420 Kč/os. Pokud hledáte trošku více komfortu, doporučit můžeme přepychový hotel WelcomeHotel Dwarka, kde vás luxusní dvoulůžkový pokoj bude stát 950 Kč/os. Vzhledem k tomu, že vás na zpáteční cestě čeká dlouhá zastávka v ukrajinském Kyjevě, tak bude třeba najít i ubytko zde. My bychom si vybrali Premier Hotel Lybid za 490 Kč/os.

Náhled letenky z Prahy do Dílí za 8 426 Kč

Indie - Dílí z Prahy od 8 426 Kč​​​​​​​

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)