Indie – Bombaj – Turkish Airlines – 12 839 Kč
3.6.2013

Indie – Bombaj – Turkish Airlines – 12 839 Kč

O této nabídce

Turkish Airlines nabízejí na spoustu termínů včetně letních prázdnin dobré ceny letenek do Indie. Příkladem může být odlet z Prahy do Bombaje 7. srpna s návratem 22. srpna. Letenku rezervujte v našem vyhledávači letenek.  Pro další termíny nám můžete napsat podpříspěvek do komentářů, mrknem na to.

Ubytování v Indii

V Indii je ubytování levné, v Bombaji lze nejlevněji bydlet už za 131 Kč/os/noc. 🙂

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mumbai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)