Indie – Bombaj – Emirates – 13 870 Kč
15.3.2013

Indie – Bombaj – Emirates – 13 870 Kč

O této nabídce

Luxusní Emirates nabízejí na celou řadu termínů zpáteční letenky z Prahy do Bombaje (s přestupem v Dubaji). Jako příklad udáváme odlet 6. května s návratem 13. května. Letenku můžete rezervovat on-line na této stránce a je nutné ji rezervovat do 31. března s tím, že dostupnost je až do konce roku 2013. Výjimkou jsou letní prázdniny, ovšem během nich můžete za prakticky stejnou cenu využít Turkish Airlines (např. 9. července – 18. července).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)