Indie – Bombaj – 11 999 Kč
22.8.2014

Indie - Bombaj

O této nabídce

Na podzim můžete díky kombinaci ČSA a Jet Airways navštívit Indii za 11 999 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Prahy (PRG) do Bombaje (BOM) 3. listopadu s návratem 17. listopadu – Rezervuj příklad >>

  • Rezervace letenky: V tomto vyhledávači (pro dostupnost termínu můžete použít tento kalendář)
  • Zavazadla: v ceně letenky 30 kg odbavené zavazadlo
  • Minimální délka pobytu: 7 dní
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce
  • Dostupnost: od září 2014 do dubna 2015

Ubytování v Bombaji

Indie patří mezi velmi levné země, nejlevnější hotel pořídíte už za 198 Kč/os/noc. My bychom osobně volili tento hotel v dobrém poměru cena/výkon.

Víza do Indie

Občané ČR potřebují vízum – v současné době můžete žádat pouze na Indické ambasádě v Praze, šestiměsíční turistické vízum stojí momentálně 850 Kč.

[google-map-v3 shortcodeid=“a8a21959″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mumbai, India{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)