Indie a Srí Lanka z Milána 9940 Kč
21.4.2016

Indie a Srí Lanka z Milána

O této nabídce

Se současnou nabídkou Air India můžete v rámci jednoho výletu s open jaw letenkou navštívit Indii (Chennai) a Srí Lanku (Colombo) z dobře dostupného Milána za 9940 Kč.

Za stejnou cenu můžete také zakoupit zpáteční letenku pouze na Srí Lanku, ale vzhledem k dlouhým přestupům by v tomto případě bylo lepší se poohlédnout po některé z nabídek letů z Prahy, kde například s Turkish Airlines naleznete zpáteční letenku z Prahy na Srí Lanku s rozumnými přestupy za 12 751 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Příklad: odlet 16. června s návratem 27. června zde
  • Cestovní období: odlet do konce června nebo v září
  • Zavazadlo: v ceně 2 odbavená zavazadla do 23 kg
  • Termíny: termíny se shodují s těmi na Srí Lanku, které najdete v tomto kalendáři

[/highlightbg]

Přesun z Indie na Srí Lanku

K přesunu využijeme aerolinky SpiceJet nebo Mihin Lanka s cenami okolo 1700 Kč za let z Chennai do Colomba. Odbavené zavazadlo mají obě společnosti v ceně.

Víza

Do Indie i na Srí Lanku není pro pobyt do 30 dnů třeba vízum. Je však potřeba vyplnit elektronické registrace eTV do Indie s poplatkem 48 USD a ETA na Srí Lanku s poplatkem 35 USD.

Cesta do Milána

Přípoj do Milána s EasyJetem seženete za ceny od 1261 Kč, v případě cesty s odbaveným zavazadlem si připočítejte 936 Kč.

Ubytování

Ubytování seženete již od 75 Kč osoba/noc na stránkách Booking.
Indie a Srí Lanka z Milána 9940 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)