Ibiza z Vídně za 2 431 Kč
21.2.2017

Ibiza z Vídně

O této nabídce

Co takhle se pomalu naladit na léto a vyrazit na párty ostrov Ibizu? Německý dopravce Eurowings přichází s letenky z nedaleké Vídně na tento vyhlášený Baleárský ostrov za 2 431 Kč. V květnu zde ještě nebude zcela natřískáno turisty, ovšem počasí už bude vhodné na tričko a drinky ve vyhlášených klubech budou chutnat neméně dobře jako během hlavní sezony o letních prázdninách. A že ještě moře nebude vyhřáté jako „kafe“  nám také vadit nemusí, neb nás alespoň lépe probere z ranní kocoviny.
 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla:  1 ks příručního zavazadla s váhovým limitem 8 kg a maximálními rozměry 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: květen 2017
 • Termíny:
  • 10. – 17. 5. za 2 431 Kč
  • 5. – 10. 5. za 2 702 Kč
  • 5. – 12. 5. za 2 702 Kč
  • 17. – 24. 5. za 2 702 Kč

Co na Ibize?

Během dne objevte zajímavá zákoutí ostrova jakými jsou skrytá zátoka s pláží zvaná Atlantis nebo blízký mystický ostrůvek Es Vedra ležící u západních břehů ostrova. Projděte si také historické centrum největšího sídla Ibiza Town (Eivissa) či San Antonio s promenádou plnou fontán a neopomeňte navšívit vyhlášené nejen rukodělné markety – Hippy Market Es Canar na východním pobřeží (středy) a Hippie Market v San Carlos (soboty). A po večerech je povinností obejít místní kluby. Mezi nejpopulárnější patří Pacha, Space nightclub nebo Amnesia. Pokud Vám již zevšední drinky, vyražte některé odpoledne do místního mikropivovaru Ibosim v městečku Port des Torrent.

Ubytování

Je pravděpodobné, že v případě návštěvy některého z vyhlášených klubů a řádně užitém pobytu v něm, Vám bude vcelku jedno, kde přesně složíte hlavu. Ovšem mít příjemné zázemí rozhodně není k zahození ani na Ibize a tak se zkuste podívat na klasický Booking nebo srovnavač služeb Trivago. Zde byste si měli vybrat z pestré palety nabízených možností.

Určitě se však doporučujeme podívta na některý z našich tipů. Velmi solidně vychází tento sympatický hostel za 812 Kč/os./noc včetně snídaně.Anebo dejte šanci tomuto tříhvězdovému hotelu ležícímu v těsné blízkosti pláže za 964 Kč/os./noc. Lowcosťáckou možností pak bude takovýto hostel za 595 Kč/os./noc

Jak do Vídně

Nejsnažší cesta do Vídně je jak z Prahy, tak z Brna s autobusovými společnostmi RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provuzují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Autopůjčovna

Přestože samotný ostrov není z největších, tak pro jeho důkladné prozkoumání se jeví jako nejlepší varianta zapůjčení automobilu. Nejenže si budete moci projet  celý ostrov a objevit i ty nejzapadlejší pláže, ale hlavně budete velmi flexibilní vzhledem ke svému programu. Jen pozor na ranní zbytkový alkohol v krvi – povolená hranice je „pouze“ 0,5 promile. 🙂

Náhled letenky z Vídně na Ibizu za 2 431 Kč

Ibiza z Vídně za 2 431 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)