Ibiza – Wizz/Ryan/Jet2 – 2647 Kč
28.8.2013

Ibiza – Wizz/Ryan/Jet2 – 2647 Kč

O této nabídce

Nechcete si zaletět na párty na Ibizu a další den letět zpět? Za zpáteční letenku zaplatíte pouze 2647 Kč. Podmínkou je jako vždy 10kg malé kabinové zavazadlo. Jako t14. a 15. října. Počasí na Ibize se i v říjnu pohybuje okolo 20 – 25°C.

Itinerář

  • 14. října Praha => Miláno Bergamo (Wizzair)
  • 14. října Miláno Bergamo => Ibiza (Ryanair)
  • 15. října Ibiza => Manchester (Ryanair)
  • 15. října Manchester => Praha (Jet2)

Stejný itinerář za stejnou cenu lze letět i 21. a 22. října.

Prodloužený víkend na Ibize

V případě prodlouženého víkendu může být příkladem 9. října – 13. října. Rovněž itinerář tam přes Bergamo, zpět přes Manchester, cena v tomto případě je o 241 Kč vyšší.

Ubytování na Ibize

Levný hotel na pláži kousek od centra pořídíte za 349 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)