Ibiza – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2642 Kč
30.4.2012

Ibiza – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2642 Kč

O této nabídce

Jestliže uvažujete o cestě na jih dříve než budou pláže plné turistů, můžete si zaletět na dovolenou na Ibizu po 3.000,- Kč. Při kombinované nabídce 3 leteckých společností Vás vyjde zpáteční letenka na 2642 Kč při členství ve Wizzair clubu a 2 osobách. Jestliže členy nejste, zaplatíte přibližně o 250 Kč více.

Letenku můžete objednat takto:

12.5. Praha -> Benátky Treviso (Wizzair)
12.5. Benátky Treviso -> Ibiza (Ryanair)

23.5. Ibiza -> Londýn Luoton (Easyjet)
23.5. Londýn Luton -> Praha (Wizzair)

Ubytování ve dvojlůžkovém pokoji lze pořádit už okolo 250 Kč / os. / den.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)