Ibiza – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 1 754 Kč
13.3.2013

Ibiza – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 1 754 Kč

O této nabídce

I na duben můžete využít kombinaci tří hlavních low-cost dopravců pro cestu na španělskou Ibizu. Z Prahy pořídíte letenky za 1 754 Kč, zde uvádíme itinerář:

  • 17. 4. Praha => Miláno Bergamo s Wizzairem
  • 17. 4. Miláno Bergamo => Ibiza s Ryanairem
  • 24. 4. Ibiza => Bristol s Ryanairem
  • 24. 4. Bristol => Praha s Easyjetem

Na cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm s maximální hmotností 10kg a jste u Wizzairu členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku o 270 Kč více.

Levné ubytování na Ibize kousek od pláže pořídíte již od 395 Kč/os/noc.

Pokud byste chtěli prozkoumat ostrov, doporučujeme půjčit auto v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)