Ibiza – Španělsko – Condor – 2 638 Kč
19.7.2013

Ibiza – Španělsko – Condor – 2 638 Kč

O této nabídce

Condor také není pozadu a ve svých nabídkách má např. tento let na Ibizu o letních prázdninách. Jedná se o zpáteční letenku s odletem z Lipska (LEJ) na Ibizu (IBZ) za 100 EUR. Za tuto cenu je dostupných pouze několik termínů. Příkladem je termín ke konci letních prázdnin 22.-29. srpna. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Termíny:

Červenec:

Odlety: 25

Srpen:

Odlety: 15, 22
Návraty: 22, 29

Ubytování:

Pro výhodné ubytování doporučujeme podívat se na booking.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)