Ibiza + Milán – Wizzair/Ryanair – 1511 Kč
26.8.2012

Ibiza + Milán – Wizzair/Ryanair – 1511 Kč

O této nabídce

Je jasné, že Ibiza v hlavní sezóně v létě je úplně něco jiného než Ibiza v říjnu. Pokud ale přijde nabídka podívat se na prodloužený víkend na Ibizu z Prahy jenom za 1511 Kč, tím spíš, když je to ještě s bonusem v podobě dne v Miláně, možná řada z Vás změní názor! Navíc je nutné říct, že přestože hlavní sezona již skončila, průměrné denní teploty jsou stále vysoko nad 20 stupni. Právě takovou nabídku Vám nyní přináší Wizzair a Ryanair, pokud jste členy Wizzair Exclusive clubu (pokud ne, bude Vás letenka stát přibližně o 250 Kč více).

Letenky si můžete rezervovat následovně:

Praha – Benátky – 20.10. (Wizzair)
Benátky – Ibiza – 20.10. (Ryanair)

Ibiza – Milan Bergamo – 23.10. (Ryanair)
Milan Bergamo – Praha – 24.10. (Wizzair)

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)