Ibiza – Easyjet – 2 703 Kč
13.2.2013

Ibiza – Easyjet – 2 703 Kč

O této nabídce

Uvažujete-li o jarním výletě z Prahy za zajímavou cenu, Easyjet nabízí levné letenky z Prahy na Ibizu. Zpáteční letenku na data 21. května – 28. května pořídíte za 2 703 Kč, pokud poletíte s kabinovým zavazadlem bez váhového omezení. Letenku zakupte na stránkách Easyjetu v tomto pořadí:

  • 21. května Praha => Miláno
  • 21. května Miláno => Ibiza

a cesta zpět:

  • 28. května Ibiza => Miláno
  • 28. května Miláno => Praha

Levný hotel nedaleko pláže pořídíte již za 266 Kč/os/noc!

K prozkoumání tohoto španělského ostrova určitě doporučujeme levný automobil z autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)