Ibiza – 2 526 Kč, odlet z Prahy
9.1.2015

Ibiza

O této nabídce

Pokud Vám nevadí přestupovat a cestovat s kabinovým zavazadlem, můžete si na jaře zaletět na Ibizu. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) přes Miláno (MXP) na Ibizu (IBZ) pořídíte za 2 526 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 28. dubna – 2. května. Itinerář rezervujte přes Easyjet takto:

  • 28. 4. Praha => Miláno
  • 28. 4. Miláno => Ibiza
  • 2.  5. Ibiza => Miláno
  • 2. 5. Miláno =>Praha

Cena za 2 osoby

[singlepic id=262 w=576 h=432 float=center]

Na cenu 2 526 Kč dosáhnete v případě, že poletíte alespoň dva. Pokud vás poletí více, cena bude ještě nižší. Proč? V ceně celé rezervace je fixní administrativní poplatek pro Easyjet 375 Kč za celou rezervaci.

Další dostupné termíny do 3000 Kč

  • 6. 5. – 16. 5.
  • 12. 5. – 16. 5.
  • 12. 5. – 19. 5.

Ubytování na Ibize

Na příkladové datum doporučujeme bydlet 100 m od pláže v tomto slušném hotelu za 367 Kč/os/noc.

Okolo ostrova

Ideálním dopravním prostředkem po ostrově je půjčený automobil, který si můžete po příletu vyzvednout a těsně před odletem ho opět odevzdáte. Neměli jste ještě nikdy půjčený automobil? Přečtěte si náš návod. 🙂

[google-map-v3 shortcodeid=“3977dee3″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)