Ibiza – 1731 Kč
18.7.2016

Ibiza z Budapešti

O této nabídce

Na párty ostrov Ibizu se můžete během během srpna z Budapešti s Wizzairem. Na pár dní si tam můžete zaletět z Budapešti třeba 9. srpna a návratem 14. srpna za 20180 HUF neboli 1731 Kč. Kromě samotné Ibizy pak nasedněte na loď a doplujte na ostrov Formenteru.

Cena platí pro členy Wizzair Discount klubu. Pokud poletíte alespoň dva, členství si přikupte, už i při té první zpáteční letence vás to vyjde výhodněji.

[highlightbg]

  • Rezervujte: přímo na wizzair.com
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové 42 x 32 x 25 cm

Dostupné termíny

2. 8. – 7. 8.

9. 8. – 14. 8.

6. 8. – 14. 8.

[/highlightbg]

Ubytování na Ibize

V srpnu sehnat levné bydlení na Ibize je už celkem problém, nejlevněji vychází tenhle hotel s třílůžkovým pokojem se snídaní. Pokud najdete levnější, podělte se prosím do komentářů, je to fakt ranec. :-/

Kolem ostrova

Ideálním dopravním prostředkem je půjčený automobil, po příletu si ho vypůjčíte a při návratu ho těsně před odletem vrátíte, mrkněte do našeho vyhledávače.

Náhled letenky za 20180 HUF

Ibiza - 1731 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)