HOT: Johannesburg z Benátek za 3 469 Kč
19.1.2018

HOT: Johannesburg z Benátek za

3469

O této nabídce

Tak to je paráda. Pokud máte nějaké úspory navíc a láká Vás Jihoafrická republika a tamější safari, tak neváhejte ani minutu. Z italských Benátek, kam se dostanete jednoduše i z Prahy, se nyní nabízí letenky do Johannesburgu za skvělých 3 469 Kč!! Dostupné jsou termíny od konce dubna do června, kdy pomalu končí sezona, což však atraktivitě nabídky na ničem neubírá! Odlety lze případně plánovat i z Janova či Pisy, ale Benátky jsou zdaleka nejdostupnější volbou pro našince.

Aktualizace 17:41: Letenky plaťte ideálně kartou, byť je to v tomto případě trochu složitější. Do poznámky pro operátora napište, že žádáte o zaslání odkazu na platbu kartou. Lidi v Letušce s tím počítají a emaily s odkazy na platbu budou ručně rozesílat. Pokud už jste letenky rezervovali, pošlete žádost o zaslání odkazu na platbu kartou na email [email protected].

Aktualizace 18:04: Dostupné termíny ubývají a může se stát, že Vám to ukáže, že zvolená varianta už není dostupná. Letenky za tuto cenu ale stále ještě jsou – je třeba jen trpělivě hledat.

Ubytování

Ubytování ještě několik dní nerezervujte a počkejte, zda rezervace vydrží.

Až se situace uklidní, můžete se ubytovat třeba v této pěkné lodge za 273 Kč/os./noc anebo využijte zázemí tohoto pěkného domu se zahradou za 649 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na Bookingu nebo srovnavači Trivago.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

Pokud byste však během stopoveru v Káhiře letiště opuštěli, což určitě doporučujeme, tak budete potřebovat víza egyptská! Ta získáte po příletu na letiště v Káhiře za 25 USD.

 

Jak do Benátek

Z Prahy létá na benátské letiště Marca Polo jak ČSA, tak nízkonákladové aerolinky easyJet + Volotea. Tak přípoj bude otázkou několika stokorun.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné auťáky.


Náhled letenky z Benátek do Johannesburgu za 3 649 Kč

HOT: Johannesburg z Benátek za 3 469 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)