Honolulu – Korean Air – 4 800 Kč
25.3.2012

Honolulu – Korean Air – 4 800 Kč

O této nabídce

Ano, opravdu jsme se nesekli a při troše dobré vůle se dá na Hawaii letět z Prahy pod pět tisíc korun tam i zpět. Ovšem získat tuto letenku není vůbec snadné a je důležité dodržet všechny podmínky a být trpělivý.

Jak na to?

1. Pokud nejste členy u věrnostního programu Českých aerolinií, musíte si zřídit jejich OK plus účet, který je zdarma a registraci máte hotovou do minuty. Registraci můžete zřídit zde.

2. Musíte si zřídit kreditní kartu u Citibank. Zřídit si ji musíte on-line a musí vám být také alespoň 21 let. Rovněž bývá nutné doložit pravidelný příjem, aby banka věděla, že jste schopni případný úvěr splácet.  Tuto kartu získáte zde.  Nezapomeňte napsat do kolonka OK plus vaše číslo, které jste obdrželi v předchozí registraci u ČSA.

Jakmile obdržíte kreditní kartu, zaplaťte s ní v prvním měsíci alespoň 5000 Kč.

Pokud dodržíte tento návod, za zřízení kreditní karty online získáte 10 000 mil, za první zaplacení dalších 10 000 mil a za obrat větší než 5 000 Kč 30 000 mil. Sečteno podtrženo to je celkem 50 000 mil a za tyto míle si můžete vyměnit u ČSA zpáteční letenku na Hawaii, kde doplatíte jen taxy, které činí cca 2 300 Kč.

Náklady:

  • vedení kreditní karty na rok  2 500 Kč
  • taxy u bunusové letenky cca 2300 Kč
  • Celkem náklady                          4 800 Kč

Rizika a nevýhody:

  • musí vám být alespoň 21 let
  • ne každý obdrží kreditní kartu
  • pokud ČSA zkrachují, bonusovou letenku nezískáte

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)