Hongkong – China Southern – 8382 Kč
8.3.2013

Hongkong – China Southern – 8382 Kč

O této nabídce

Letecká společnost China Southern i nadále pokračuje ve svých akčních letenkách do Asie. Nyní je možné koupit si letenky z Prahy do Hongkongu s návratem do Londýna jenom za 8382 Kč, a to v mnoha termínech až do konce června. Přehledný kalendář naleznete zde.

Z Londýna můžete využít buď navazující let přímo z letiště Heathrow za přibližně 2800 Kč (například termín 7.5., ale i mnoho jiných).

Pokud chcete ušetřit, výhodnější bude letět zpátky s Wizzairem nebo Ryanairem, kde se ale budete muset přesunout mezi letišti.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hongkong{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)