Hongkong – Air Seychelles – 6690 Kč
17.1.2013

Hongkong – Air Seychelles – 6690 Kč

O této nabídce

Air Seychelles nyní nabízejí letenky z Paříže do Hongkongu na několik termínů na přelomu května a června za bezkonkurenční cenu 6690 Kč. Pod tímto odkazem naleznete přehledný kalendář všech dostupných termínů. Do Paříže se potom nejlevněji dostanete s Ryanairem z Wroclawi (byť na jiné letiště) nebo s easyjetem z Prahy okolo 1500 Kč.

Pokud je pro Vás tato možnost příliš dobrodružná, můžete letět z Mnichova s návratem do Frankfurtu za 8380 Kč. Do Mnichova se dá snadno dostat autobusem se Student Agency nebo Eurolines. Nabídku termínů naleznete v tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hongkong{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)