Hong Kong, Singapore, Thajsko a Malajsie na Vánoce od 10826 Kč
20.3.2016

Hong Kong, Singapore, Thajsko a Malajsie na Vánoce

O této nabídce

Pokud už nyní přemýšlíte, že byste Vánoce a Silvestra rádi strávili někde na pláži, neměla by vám uniknout nabídka aerolinky Air China, která nyní nabízí zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do JV Asie už za 10826 Kč. Vánočních termínů je dost, takže odlet je možný před Štědrým dnem nebo třeba 26.12., vrátit se potom můžete hned po Silvestru nebo klidně až v neděli 8.1. Běžná cena letenek v době Vánoc je potom kolem 18 – 20 tis. Kč.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v JV Asii seženete prakticky vždy nejlevněji na stránkách agoda.comV posledních letech zdaleka tolik neplatí pravidlo, že ubytování snadno seženete až na místě, takže hlavně v období hlavní turistické sezóny (tj. hlavně kolem Vánoc) doporučujeme ubytování rezervovat co nejdříve. Agoda navíc při rezervaci na první moment často poskytuje zajímavé slevy.

Přelety po JV Asii

Nejlevnější letenky po JV Asii pořídíte se společností Air Asia. I zde většinou platí, že čím dříve letenky rezervujete, tím bude cena nižší.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)