Hong Kong – Qatar Airways – 9979 Kč
22.10.2013

Hong Kong – Qatar Airways – 9979 Kč

O této nabídce

Pro cestu do jihovýchodní Asie můžete využít rovněž pětihvězdičkového dopravce z Dohá, Qatar Airways. Zpáteční letenka z Budapešti do Hong Kongu s návratem do Istanbulu vás vyjde na 9979 Kč. Příkladem může být odlet 14. února s návratem 1. března. Rezervace nutná do 24. října, dostupnost do 19. června. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači.

Ubytování v Hong Kongu

Proslulý komplex Chungking Mansions nabízí nejlevnější možnosti ubytování přímo v centru na Tsim Tsa Tsui. Pokud chcete poradit s ubytováním, napište nám do komentářů, Hong Kong známe jak své boty. 🙂

Jak z Istanbulu zpět

Jelikož tato multicity letenka končí v Istanbulu, můžete využít Wizzair a dostat se zpět do Budapešti. Jednosměrná letenka vás vyjde v rámci stokorun.

Víza

Hong Kong je zvláštní území Číny, kam nejsou pro občany ČR po dobu pobytu kratší jak 90 dní potřeba víza.

Filipíny a dál do jihovýchodní Asie

Hong Kong je zhruba 2 hodiny letadlem od Filipín, na které se dostanete pomocí Air Asia, Zest Air, Tiger Airways případně nejznámějších Cebu Air pacific.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hong Kong{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)