Hong Kong – Aeroflot (či Turkish Airlines) – od 12 967 Kč
14.10.2012

Hong Kong – Aeroflot (či Turkish Airlines) – od 12 967 Kč

O této nabídce

Hong Kong, co by jeden z asijských tygrů, je dostupný s ruským Aeroflotem na listopadové období za 12 967 Kč.  Například 14. listopadu – 20. listopadu. O 388 Kč více si můžete pořídit letenku do stejné destinace s velmi kvalitními Turkish Airlines, kteří jako jedni z mála nabízejí i na evropských letech teplé jídlo. Například termín 9. listopadu – 20. listopadu.

Levný hotel pořídíte přímo v centru Hong Kongu, v Tsim Tsa Tsui za 332 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hong Kong{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)