Honduras –  Tegucigalpa – American Airlines – 13 181 Kč
22.4.2013

Honduras – Tegucigalpa – American Airlines – 13 181 Kč

O této nabídce

American Airlines nabízejí zpáteční letenky na podzim do Střední Ameriky za 13 181 Kč. Příkladem může být odlet z Berlína 21. listopadu s návratem 12 prosince, přičemž cestou tam i zpět strávíte noc v Miami. Letenky jsou dostupné do 14. prosince s maximální dobou pobytu 1 měsíc. Letenky naleznete v našem vyhledávači.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tegucigalpa{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)