Honduras – Roatán – Delta – 10030 Kč
4.11.2013

Honduras – Roatán – Delta – 10030 Kč

O této nabídce

Vydat se během zimy do Karibiku nabízí za velmi příjemné peníze Delta Airlines. Zpáteční letenku z Mnichova na ostrov Roatán pořídíte za 10030 Kč. Příkladem může být odlet 17. ledna s návratem 25. ledna. Letenky rezervujte nejlevněji v tomto vyhledávači.

Dostupnost: od 4. listopadu do 17. prosince a dále od 6. ledna do 31. března, max. pobyt 1 měsíc

Prodej: Do vyprodání nebo do 8. listopadu

Ubytování

Perfektní ubytování na pláži uprostřed tropické zahrady pořídíte na příkladové datum za 4219 Kč/os za 8 dní.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Roatan, Honduras{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)