Honduras / Nikaragua – Delta Airlines – od 13280 Kč
10.1.2013

Honduras / Nikaragua – Delta Airlines – od 13280 Kč

O této nabídce

Díky nabídce Delta Airlines se nyní můžete podívat velice výhodně do poměrně exotických zemí střední Ameriky, konkrétně do honduraského San Pedro Sula a nikaragujského města Managua, a to v mnoha termínech od ledna do dubna.

Honduras – San Pedro Sula – 13280 Kč
Do Hondurasu je možné letět v mnoha termínech od ledna do dubna, a to s odletem a návratem do Frankfurtu. Všechny termíny najdete v přehledném kalendáři.

Nikaragua – Managua – 13970 Kč
Do Nikaragui si potom můžete zaletět taktéž v mnoha termínech od ledna do března s odletem a návratem do Mnichova. Všechny termíny naleznete v tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Pedro Sula{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)