Holandsko – Eindhoven – Wizzair – 458 Kč
12.5.2013

Holandsko – Eindhoven – Wizzair – 458 Kč

O této nabídce

Těsně před hlavními letními prázdninami nabízí maďarský Wizzair zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu za 458 Kč.  Příkladem může být odlet 21. června s návratem 24. června. Na cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte aspoň dva, letenka vás po zakoupení ročního členství vyjde na 833 Kč.

Za 558 Kč o letních prázdninách

např. termín 8. července – 12. července či 7. srpna – 12. srpna

Tipy na ubytování a dopravu do centra naleznete v naší rubrice letiště Eindhoven.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)