Ho Či Minovo Město – Emirates – 14 634 Kč
19.6.2012

Ho Či Minovo Město – Emirates – 14 634 Kč

O této nabídce

Na letní prázdniny nabízejí čtyřhvězdičkové luxusní aerolinky Emirates zpáteční letenku z Prahy Ruzyně přes Dubaj do vietnamského Ho Či Minova Města. Letenek je k dispozici dostatečný počet, jako příklad uvádíme odlet 6. srpna s návratem 20. srpna. Letenky jsou k dispozici v období od 4. června do 30. září.

Vietnam patří obecně mezi levné země – ubytování pořídíte od 100 Kč/os/noc v některém z těchto hotelů.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ho Chi Minh City, Vietnam{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)