Ho Či Minovo Město – 13 325 Kč
6.6.2015

Vietnam - Ho Či Minovo Město

O této nabídce

Pro návštěvu Vietnamu můžete využít zajímavý tarif od Etihadu. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Ho Či Minova Města (SGN) pořídíte s rychlými přestupy za 13 325 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 22. června. s návratem 6. července – rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=507 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Ho Či Minově Městě

V Ho Či Minově Městě doporučujeme využít rezervační portál Agodakterý je na jihovýchodní Asii velmi dobrý. Osobní zkušenost máme z listopadu s tímto slušným hotelem Cosmopolitan Saigon.

Víza

Občané ČR potřebují pro vstup do Vietnamu víza, velmi dobrý návod jak získat zvací dopis a následně víza on-arrival naleznete na těchto stránkách. Osobně v prosinci 2014 bez problému vyzkoušeno. Ho Či Minovo Město - 13 325 Kč

 


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda by bylo možné letět se zastávkou v Abu Dabí, tak na 2-3 dny. Děkuji a přeji příjemný den

Nikol Obrová

Krásný den, právě jsme provedli rezervaci letenek na únor 2016 a ačkoliv byla provedena ve 21:35 cca a zaškrtli jsme možnost hradit vkladem na účet, tak je na faktuře uvedená splatnost s dnešním datem ve 21:00, takže půl hodiny před provedením rezervace a bez možnosti vkladu na účet.. Můžu se zeptat, jestli je to normální a co doporučujete – počkat do pondělí a řešit to na lince s tím, že letenky už možná nebudou nebo i přesto poslat peníze ihned na účet, ač třeba hodinu po splatnosti? Děkuji moc předem za odpověď ..

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Nikol,

jestlis to rezervovala na Pelikánovi, tak tu rezervaci nech být a rezervuj si to ještě jednou tady: http://www.zaletsi.cz/letenky-multicity (kde je možné platit kartou či převodem zdarma a rezervace vydrží min do pondělka) – je to tam jinak o pár korun levnější.

Jirka

Nikol Obrová

Diky moc, Jirko.. 🙂 Krásný den ! 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)