Vietnam – Ho Či Minovo Město – 11917 kč, z Prahy
4.1.2015

Vietnam - Ho Či Minovo Město, z Prahy

O této nabídce

Chcete navštívit druhé největší město Vietnamu, plazit se tunely, kde žil Vietcong či obědvat v ústí delty Mekongu? Zpáteční letenky z Prahy (PRG) s rychlým přestupem v Istanbulu (IST) do Ho Či Minova Města (SGN) pořídíte za velmi slušných 11 917 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 20. května s návratem 31. května.

  • Rezervace letenky: nejlevněji skrz tento kalendář
  • Dostupnost termínů: zejména květen a červen
  • Zavazadla: v ceně 30kg k odbavení

[singlepic id=254 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Ho Či Minově Městě

V Ho Či Minu doporučujeme využít rezervační portál Agoda, který je na jihovýchodní Asii velmi dobrý. Osobní a dobrou zkušenost máme s hotelem Cosmopolitan Saigon.

Víza

Občané ČR potřebují pro vstup do Vietnamu víza, velmi dobrý návod jak získat zvací dopis a následně víza on-arrival naleznete na těchto stránkách. Osobně před měsícem bez problému vyzkoušeno. 🙂

[google-map-v3 shortcodeid=“e6b31ec8″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ho Ci Minh City{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)