Ho Či Minovo Město – 11792 Kč
25.7.2018

Ho Či Minovo Město

11792

O této nabídce

Během zimních měsíců se vydejte za teplem do Vietnamu. Ať už pojedete jen na koupačku (vyrazte určitě na nádherný ostrov Phu Quoc) nebo budete chtít Vietnam projet na motorce k tunelům Cuchi, ústí Delty Mekongu či hodně nahoru přes královské město Hue až do Hanoje, neměly by vám utéct tyhle parádní letenky. Z Prahy se do Ho Či Minova Města dostanete za 11 792 Kč. Velkým bonusem je opravdu velmi rychlý přestup v Curychu v obou směrech. A kdy? Třeba 10. ledna s návratem 22. ledna Rezervuj tento termín >>

Ubytování

Jednoduché a příjemné ubytko v centru města naleznete v tomto Funny Guesthousu za 271 Kč/os./noc. Větší komfort pak nabídne tento tříhvězdový hotel za 438 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti nejen v Ho Či Minově Městě naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo vyzkoušejte i server Agoda, který v asijských destinacích vychází leckdy lépe.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopusíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 11 792 Kč 

Ho Či Minovo Město - 11792 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)