Hledáme posilu do týmu
6.1.2020

Hledáme posilu do týmu

-

O této nabídce

EDIT (10. 1. – 17:00): První kolo „výběrka“ jsme právě ukončili. Sešlo se nám více než 100 CVs. Děkujeme všem za projevený zájem – vybraným jednotlivcům postupujícím do dalšího kola se brzy ozveme. 🙂

Ahoj cestovatelé,

na vědomost se dává, že naše parta v Zaletsi potřebuje posilu na pozici „lovec levných letenek – junior“!

Jo, možná hledáme právě Tebe! Nacházíš v cestování větší smysl než jen „vypadnout někam pryč, kde nikdo nebude prudit“? Slohovky ve škole pro Tebe nikdy nebyly problémem a dokážeš psát dostatečně poutavě? Máš alespoň základní znalosti o akčních letenkách, aerolinkách a cestovním ruchu obecně (pokročilejší jsou samozřejmě výhodou)? Nehledáš jen krátkodobou brigádu, nýbrž v „travelu“ vidíš svou budoucnost? Jsi týmový hráč/ka a nedělá Ti problém máknout za parťáky v případě nutnosti? Jsi proaktivní člověk, kterému není cizí ani kreativita a chce nadále rozvíjet své znalosti a dovednosti? Naprosto bez problémů se domluvíš minimálně česky a anglicky? Jsou odpovědi na tyto otázky veskrze kladné? Hurá, pak věz, že hledáme právě Tebe!

Nabízíme Ti nadprůměrné finanční ohodnocení (v závislosti na Tvých schopnostech a dovednostech). Celé 2 měsíce volna pro vlastní cesty za dobrodružstvím. Rodinnou atmosféru v kanceláři (v Praze na Budějovické) a zázemí malé, avšak rychle rostoucí společnosti. Pracovní notebook, telefon i volání (a to i pro vlastní potřeby). Možnost osobního rozvoje a realizace v jakékoliv, pro zbytek týmu, přínosné oblasti. A v neposlední řadě i flexibilitu (ochotu vyjít Ti vstříc), kdy prioritní je pro nás Tvoje spokojenost. Apropo, místo pro Tebe máme téměř okamžitě (ideálně od 1. února, případně dle dohody).

Zaujala Tě možnost přidat se k nám do týmu a spojit tak tím své největší hobby a zároveň práci? Pak nám pošli svoje CV a odpověď na pár níže uvedených otázek na e-mail: [email protected]

  1. Které země už máš ve své cestovatelské mapě „vybarvené zeleně“?
  2. Která Ti nejvíce přirostla k srdci a proč?
  3.  Na jaký „úlovek“ (levná letenka) jsi pyšný/á a nebojíš se s ním pochlubit před dalšími „lovci“?
  4. Napiš krátký text (max. 150 slov), který by nás dostatečně motivoval k výletu do Saúdské Arábie.

Jestliže se ve výše uvedeném textu zcela vidíš, ale zdráháš se napsat kvůli tomu, že jsi v cestovním ruchu ještě nepracoval/a anebo občas usedáš do vysokoškolské lavice, tak buď klidný/á  a elektronického holuba přesto pošli do naší e-mailové schránky. Pokud budeš mít zájem a chuť, tak Tě dokážeme spoustu věcí naučit.

Budeme se těšit! 🙂

Cestování zdar!

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)