Havana z Vídně v sezóně za 12297 Kč
3.8.2018

Havana z Vídně

12297

O této nabídce

Kubu už několik let zaplavují davy turistů, kteří chtějí na vlastní oči poznat tuto krásnou zemi, dokud se sem nenahrnou Američané a dokud neztratila své kouzlo. Člověk se při této představě až ptá, zda má vůbec smysl sem ještě jezdit? My jsme na Kubě byli před pár měsíci a naše odpověď je jednoznačná – smysl to 100 % má. Pokud chcete zažít zemi, kde se může stát, že na celém ostrově dojdou vajíčka, kde si v obchodě můžete vybrat jen z 5 základních potravin, kde je rum levnější než voda a kde je taxikář s vlastním autem pánbůh, který je často ochoten vstát z postele jen za částku, která se rovná měsíční výplatě primáře v nemocnici, na todle všechno na Kubě zaručeně narazíte.

Z vlastní zkušensti můžeme doporučit cestu v říjnu nebo listopadu, kdy sice sem tam sprchne, ale turistu skoro nepotkáte. Nejen že si tak cestu daleko víc užijete, ale navíc vše pořídíte o poznání levněji než v hlavní sezóně.

Letenky z Vídně do Havany s nejkratšími možnými přestupy teď díky Iberii pořídíte jen za 12.297,- Kč, přičemž dostupných termínů jsou od října do března 2019 mraky.

Ubytování

Ubytování na Kubě nejlépe rezervujete na místě v tzv. casa particulares, tj. ubytování v soukromí, kde majitelé pronajímají několik pokojů. Většina těchto majítelů nabízí své ubytování také přes Airbnb, takže právě tyto stránky jsou ideálním místem k rezervaci.

Víza

Vízum na Kubu formou turistické karty pořídíte na kubánském velvyslanectví za 750,- Kč. Pokud budete vízum pořizovat pro členy rodiny, je cena stejná, ale pro kamarády by to už bylo za 1.500,- Kč. Je tedy vždy výhodnější vyřídit si vízum osobně.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 12.297,- Kč

Havana z Vídně v sezóně za 12297 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)