Havana z Vídně v sezóně za 12297 Kč
3.8.2018

Havana z Vídně

12297

O této nabídce

Kubu už několik let zaplavují davy turistů, kteří chtějí na vlastní oči poznat tuto krásnou zemi, dokud se sem nenahrnou Američané a dokud neztratila své kouzlo. Člověk se při této představě až ptá, zda má vůbec smysl sem ještě jezdit? My jsme na Kubě byli před pár měsíci a naše odpověď je jednoznačná – smysl to 100 % má. Pokud chcete zažít zemi, kde se může stát, že na celém ostrově dojdou vajíčka, kde si v obchodě můžete vybrat jen z 5 základních potravin, kde je rum levnější než voda a kde je taxikář s vlastním autem pánbůh, který je často ochoten vstát z postele jen za částku, která se rovná měsíční výplatě primáře v nemocnici, na todle všechno na Kubě zaručeně narazíte.

Z vlastní zkušensti můžeme doporučit cestu v říjnu nebo listopadu, kdy sice sem tam sprchne, ale turistu skoro nepotkáte. Nejen že si tak cestu daleko víc užijete, ale navíc vše pořídíte o poznání levněji než v hlavní sezóně.

Letenky z Vídně do Havany s nejkratšími možnými přestupy teď díky Iberii pořídíte jen za 12.297,- Kč, přičemž dostupných termínů jsou od října do března 2019 mraky.

Ubytování

Ubytování na Kubě nejlépe rezervujete na místě v tzv. casa particulares, tj. ubytování v soukromí, kde majitelé pronajímají několik pokojů. Většina těchto majítelů nabízí své ubytování také přes Airbnb, takže právě tyto stránky jsou ideálním místem k rezervaci.

Víza

Vízum na Kubu formou turistické karty pořídíte na kubánském velvyslanectví za 750,- Kč. Pokud budete vízum pořizovat pro členy rodiny, je cena stejná, ale pro kamarády by to už bylo za 1.500,- Kč. Je tedy vždy výhodnější vyřídit si vízum osobně.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 12.297,- Kč

Havana z Vídně v sezóně za 12297 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomáš

Ahoj, koupil jsem letenky na leden a nejde mi udělat rezervace sedadel na stránkách Iberie. Je to u nich standard nebo to chci moc brzo – letíme v lednu. Jaký doporučujete další postup. Díky za radu Tomáš

Antonin

Ahoj Tome,

pokud ses úspěšně přihlásil na stránkách Iberie svým rezervačním kódem a sedadla nejdou vybrat, tak není třeba být nervozní – přeci jen do odletu zbývá ještě dost času. Pokud jsou všechny segmenty operovány právě Iberií tak bych doporučil počkat (kdyby to byl mix více dopravců, tak může být zakopaný pes právě tam – to by však neměl být tento případ). 🙂

Prima večer
Tonda

Tomáš.

Díky za info a rychlou reakci T.

Marek

Ahoj, vite jak je to s terminy pres vanoce? Napr 27.12 – 7.1.

Diky
Marek

Hana

Pokud se chcete vyhnout dlouhému čekání na vydání víza na kubánské ambasádě, můžete si ho vyřídit i v sídle letecké společnosti Cubana na ruzyňském letišti. Stojí tam sice o 50 Kč víc, ale máte ho za pět minut.

Kuba

Letecká společnost Cubana opravdu nemá sídlo na ruzyňském letišti… asi tak 35 let 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)