Havana v Business class – 13 884 Kč
26.9.2018

Havana v Business class

O této nabídce

Update 16:24: Tak to byla opravdu velká rychlost, Aeromexico stáhlo ze systému aktuálně všechny tarify a zřejmě chybku opravuje, nelze nyní nic bookovat.

Máme tu po dlouhé době solidní ústřel letenek v business class. Aeromexico nabízí letenky z Londýna do celé Střední a Jižní Ameriky za cenu Economy, vyrazit tak můžete okolo 14 000 Kč za zpátečku třeba na Kubu, do Chile či do Peru. Běžně se tyto letenky prodávají za 4x – 5x vyšší cenovku, takže cena je to určitě parádní. Ovšem POZOR! Rezervaci letenek jsme zkoušeli dokončit, projde to, ale například u výběru míst vás to do businessu nepustí. Je možné, že to přehodí do Economy, za tu je to už docela drahota. V takovém případě půjde určitě reklamace karetní transakce a peníze vám vrátí. Existuje tedy velké riziko, že odletíte v Economy, nebo budou letenky zrušeny. Pokud vám to i za to riziko stojí, tady jsou detaily:

  • Rezervujte: přímo přes web Aeromexico
  • Dostupnost: říjen 2018 – červen 2019

Destinace, které jsou v téhle akci dostupné

– Havana, Kuba
– Lima, Peru
– Panama, Panama
– Buenos Aires, Argentina
– Belize, Belize
– Quito, Ekvádor
– Bogota, Kolumbie
– Santiago de Chile, Chile

Náhled letenky z Londýna na Kubu v business class za 483 GBP

 

Havana v Business class - 13 884 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)